Logistika a distribuce

Emco spravuje své logistické aktivity prostřednictvím významného poskytovatele logistických služeb s bohatými zkušenosti v oblasti FMCG (ambient i chlazené zboží). Tento logistický dodavatel pro nás poskytuje komplexní logistické služby, včetně skladovací činnosti, balení, etiketace, distribuce.
Emco logistická služba zajišťuje denní požadavky našich obchodních partnerů, včetně nestandardních situací. Komunikace se zákazníky je založena na datové komunikaci EDI. Dodání objednávek probíhá do 48 hodin od data objednávky. Celý dopravní proces je podrobně sledován, podléhá detailní kontrole z hlediska bezpečnosti a řidiči jsou pravidelně školeni. Spolu s našimi zákazníky se podílíme na dalším rozvoji logistiky, což činí naši činnost efektivnější a zlepšuje kvalitu služeb.

 

  • Skladování zboží – zajištěno v moderních skladech s využitím nejnovějších technologií.
  • Balení, etiketace – zahrnuje etiketaci položek českou a slovenskou jazykovou mutací, vytvoření speciálního propagačního obalu.
  • Distribuce – zajištěna vozidly našeho logistického partnera a realizována v centrálním skladu našich zákazníků. Pokrýváme všechny hlavní řetězce v České a Slovenské republice (Tesco, Ahold, Billa, Globus, Makro, Metro, Kaufland, Carrefour, Penny, Lidl, COOP) a tradiční trh. Díky bohatým zkušenostem jsme schopni zavážet k zákazníkům jak ambient, tak zboží s chlazeným režimem.