Wasa

Značka Wasa byla založená ve Švédsku v roce 1919. Křupavé chleby Wasa jsou importovány do více než 40 zemí světa včetně České a Slovenské republiky. Společnost disponuje 3 výrobními pekárnami, které jsou umístěny v Filipstad (Švédsko), Hamar (Norsko) a Celle (Německo). Wasa celozrnné pečivo obsahuje vysoké procento vlákniny, která pomáhá regulovat tělesnou hmotnost a trávení. Chléb také dodává tělu důležité vitamíny a minerály. Další informace a podrobnosti najdete na adrese: http://www.wasa.com nebo na našem Facebooku: https://www.facebook.com/wasa.ceska.republika/.

Značka Wasa vždy klade své zákazníky a kvalitu výrobků na první místo. Proto jsme se rozhodli provést preventivní opatření a stáhnout z trhu níže uvedené šarže výrobku, které obsahují sezamová semínka ošetřená ethylen oxidem.

Název produktu, váha a čárový kód Minimální trvanlivost Číslo šarže
WASA DELICATE THIN CRISP SESAME 190g

EAN: 7300400126205

30.06.2021 S01196780

Vyzýváme zákazníky, kteří si zakoupili a stále mají produkty s výše uvedenou šarží, aby je přinesli zpět na místo nákupu.

Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže je vytištěno na boční straně produktu. Různé šarže mají stejné datumy trvanlivosti a pouze uvedené číslo šarže je stahováno.

Všechny ostatní šarže tohoto produktu jsou plně v souladu s platnými předpisy a lze je bez obav konzumovat.

Pro další informace se můžete obrátit na e-mail import@emco.cz nebo telefonní číslo +277 004 750.


23. prosince 2020

KLASICKÝ KNÄCKEBROT
KLASICKÝ KNÄCKEBROT
EXTRA TENKÝ KNÄCKEBROT
EXTRA TENKÝ KNÄCKEBROT
KNÄCKEBROT SANDWICH
KNÄCKEBROT SANDWICH